WingtraOne GEN II

VTOL křídlo 2. generace s kolmým startem, dobou letu až 60 minut, volitelnou technologií PPK pro libovolný payload a váhou 3,7 kg. Druhou generaci WingraOne lze osadit novými kamerami jako je například multispektrální MicaSense Altum nebo nejrůznějšími fotoaparáty od Sony. Dron je schopen na jeden let ve výšce 120m pokrýt plochu 2,4 km².

WingtraOne

VTOL křídlo s kolmým startem, dobou letu až 60 minut, volitelnou technologií PPK a váhou 3,7 kg. Wingtru lze osadit kamerami Sony RX1R II s rozlišením 42Mpx a QX1 nebo multispektrální kamerou RedEdge-M od MicaSense. Dron je schopen na jeden let ve výšce 120m pokrýt plochu 2,2 km².

Flyability ELIOS 2

Antikolizní dron druhé generace určený pro lety v uzavřených prostrech. Průměr klece 40 cm, váha 1450 g a doba letu 12 minut. Dron je osazen 4K Ultra HD kamerou, termokamerou FLIR a vylepšeným LED přísvitem s výkonem 10k lumenů. ELIOS 2 je vybaven senzory, které umožňují držet pozici stejně jako s GPS.

Flyability ELIOS 1

Antikolizní dron určený pro lety v uzavřených prostrech. Průměr klece 40 cm, váha 700 g a doba letu 12 minut. Dron je osazen Full HD kamerou, termokamerou FLIR a LED přísvitem. ELIOS dokáže odolat nárazu bez poškození až do rychlosti 4 m/s.